3 چیز شما نیاز به توقف انجام در نمايشگاه

در محیط B2B بازاریابی است که کانال های جدید و تاکتیک های تقریبا روزانه نمايشگاه هیچ چیز جدید اضافه شد. اما اگر شما فکر می کنم این به این معنی تجارت خود را نشان می دهد استراتژی بروز رسانی، شما احتمالا اشتباه نیاز ندارد.

اگر چه بسیاری از بازاریابان به نفع هنوز تاکتیک محاکمه و واقعی جمع آوری کارت های کسب و کار، استفاده از کاغذ منجر شود اشکال ژنرال و ایمیل انبوه نوبت، بازاریابان این سرعت outpaced و outperformed توسط رقبا به تکامل استراتژی های خود را به روش تکنولوژی ادراک پیدا کردن خود هستند.

بیشتر بخوانید: 10 گام برای تبدیل شدن به یک کارشناس بازاریابی واقعی

جدید ابزار بازاریابی مانند قرص و سیستم عامل های اتوماسیون درب به سطح سرب ژنرال اثر گشوده است و دقت در تجارت را نشان می دهد که حتی weariest تجارت نشان می دهد فروشنده excite خواهد بود.

22

بازاریابی اتوماسیون بازاریابان به اجازه می دهد تا:

  • استفاده از صفحات فرود تلفن همراه برای وارد کردن سیم مستقیم به پایگاه داده خود را
  • جمع آوری اطلاعات آماری برای پیگیری مناسب و شخصی
  • نمایشگاه تجاری پرورش منجر به طور خودکار با قطره ای پرورش کمپین
  • با دقت پیگیری و ضبط ROI برای بینش بیشتر و برنامه ریزی موثر.

اگر شما آماده به استراتژی نشان می دهد تجارت ساده و قابل توجهی استرس و سردرد از تجربه رویداد بعدی خود را در اینجا سه چیز شما باید جلوگیری از انجام در نمايشگاه هستند.
متوقف کردن با استفاده از فرم های کاغذی سرب

بیشتر بخوانید: بکارگیری بازاریابی ویروسی بجای تبلیغات

حتی اگر شما مهارت های سازمانی در سطح کتابدار مانند فرم های کاغذی سرب کابوس است. آنها از دست رفته کنید یا به راحتی آسیب دیده منجر همیشه به دست خط وحشتناک به نظر می رسد و وجود دارد بدون گارانتی اطلاعات آنها ارائه دقیق است.

بالای همه که، شما هنوز هم باید به این ورودی دستی به پایگاه داده خود را منجر می شود. این است افتضاح، درست است؟ با وجود آن, عظیم 59 درصد از شرکت ها هنوز هم با استفاده از فرم های کاغذی سرب و کارت های کسب و کار جمع آوری اطلاعات از تجارت شرکت کنندگان نشان می دهد.

راه حل:
به جای کاغذ سرب اشکال ایجاد صفحه اختصاصی فرود با فرم جمع آوری اطلاعات از آگهی. اتوماسیون سیستم عامل اجازه می دهد شما برای طراحی این صفحات در عرض چند دقیقه، شامل اعتبار سنجی فرم (را مطمئن شما هستند تنها جمع آوری آدرس ایمیل معتبر) و واردات منجر به طور مستقیم به پایگاه داده خود را. این صفحات فرود به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در لپ تاپ ها و قرص در غرفه عرضه کننده خود را. بیشتر ورود دستی داده ها. نه بیشتر از دست رفته یا jumbled فرم های کاغذی. دسته دیگر بی پایان از کارت های کسب و کار.

توقف انفجار عمومی پس از رویداد ایمیل ارسال

اگر چه شما می خواهم به این باور که شما در هر چشم انداز شما را در یک نمایشگاه تجاری ملاقات ماندنی، حقیقت این است که شما یکی از صدها احتمالا فروشندگان رقابت برای جلب شد. و حدس بزنید کسانی صدها نفر از فروشندگان دیگر می رویم به این چشم انداز، همان با فروش رزین بمباران می شود و انفجار به ایمیل عمومی پس از رویداد، درست مثل شما. پس چگونه شما را از طریق درهم و برهمی برای رسیدن به چشم انداز شکست؟ چیزهایی را به آرامی.

راه حل:
به جای انفجار همان ایمیل عمومی هر کس دیگری در حال ارسال، چشم انداز است که هنوز آماده فروش به کمپین قطره ای است که یک رابطه به طور طبیعی در طول زمان ساخت را اضافه کنید. شروع با روکش مفید رویداد, سپس با ارزش منابع چند روز بعد. نه تنها این احساس رابطه طبیعی تر به چشم نمی اما آزاد آن تا تیم فروش خود را به تمرکز بر روی سیم های hottest از نمایشگاه تجاری دیگر منجر به طور خودکار پرورش هستند.

جلوگیری از حدس زدن در ROI

بخش بازاریابی است که برگزار شد، بیشتر و بیشتر پاسخگو برای پول آنها را صرف و rightfully تا. با بهبود ردیابی و گزارش تکنولوژی، بازاریابان از بهانه برای ندانستن ROI مبارزات خود را در حال اجرا هستند. با برخی از حامیان رویداد صدها هزار دلار در حال اجرا نشان می دهد تجارت هیچ جایی برای هنوز در ROI حدس زدن هستند.

راه حل:
بازاریابی اتوماسیون سیستم عامل را پیگیری ROI رویدادها شما به سادگی کشیدن گزارش. نمایشگاه تجاری خود منجر می توانید برچسب به طور خودکار بر واردات، بدون شک به مبارزات انتخاباتی که ترک آنها را تولید. این نوع از شفافيت اجازه می دهد تا شما را با دقت بیشتری برای رویدادهای آینده بودجه تنظیم استراتژی های نشان می دهد تجارت و پیش بینی آینده باز می گردد.

اگر شما هنوز هم با استفاده از تجارت قدیمی سعی و واقعی نشان دادن استراتژی، ممکن است زمان برای ارتقاء به راه حل های اتوماسیون بازاریابی. با همه کار سخت شما را به برنامه ریزی و اجرای تجارت خود را نشان می دهد، شما باید قادر به نشستن بعد از اتوماسیون رویداد و پخش تبدیل کار سخت شما را به نتایج کسب و کار واقعی.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *